روش های مختلفی برای شستشوی فرشهای منزل شما وجود دارد اما بهترین قالیشویی در تهران این کار را به راحتی و بدون زحمت برای شما انجام میدهد،به این نکته بسیار توجه کنید اینکه فرش شما در کجا و به چه نحوی شسته شود از اهمیت بالایی برخوردار است.
قطعا برای اینکار بهتر است فرش های منزل خود را به قالیشویی مشتاق که یکی از بهترین قالیشویی در تهران بسپارید تا نگران خراب شدن فرش های دست بافت خود نباشید.
شستشوی فرش های دست بافت به دلیل ظرافت و ارزش بالایی که دارد باید با دقت مهارت شسته شود تا به فرش آسیبی نرسد.
اولین مرحله از شستشوی فرش ها در بهترین قالیشویی در تهران،ابتدا روبدن غبار و دود با استفاده ضربه زدن با استفاده از دستگاه های مخصوصی انجام طی مراحل مختلفی انجام میشود.
بعد از انجام این کار فرش شما مورد بررسی قرار میگیرد که در صورت وجود سوراخ،پارگی و یا پوسیدگی آنرا از بین ببرند یا به اصلاح پارگی ها و سوراخ ها را رفو میکنند که در صورت شستشو آسیبی به فرش شما وارد نشود.
در مرحله بعدی در صورتی که بر روی فرش شما لکه هایی وجود داشته باشد با استفاده از مواد لکه بری که به فرش شما آسیب نزند لکه ها را از بین میبرند.
بعد از گذراندن مراحل بالا شستشوی فرش شما آغاز میشود که اینکار در بهترین قالیشویی در تهران به بهترین صورت انجام میشود.
مراحل انجام کار به این نحو است که فرش را برای جلوگیری از آسیب با آب ولرم شستشو میدهند و با استفاده مواد شوینده که مخصوص فرش است آن را میشویند.
در این کار به این نکته باید توجه شود که از قلیایی شدن محیط جلوگیری کنند تا به فرش آسیبی وارد نشود همچنین پس از آب کشی هم باید پس آبی که از آن خارج میشود چک شود که خنثی باشد.
بعد از آب کشی فرش ها را در قالیشویی مشتاق که بهترین قالیشویی در تهران است نوبت به مرحله آبگیری فرش ها میرسد
که فرش ها در نور غیر مستقیم خورشید و درهوای آزاد آویزان می شوند تا به درستی رطوبت آنها از بین رود و کاملا خشک شوند.