بهترین قالیشویی در تهران و آموزش های شستشوی فرش ( بخش دوم)

قالیشویی مشتاق به عنوان بهترین قالیشویی در تهران آمادگی ارائه خدمات ویژه ایی را به شما عزیزان دارد. استفاده از بهترین خدمات تنها با بهترین قالیشویی در تهران امکان پذیر است. شما می توانید با خیالی آسوده فرش و گلیم با ارزش خود را برای انجام خدماتی مانند رنگ برداری از فرش، رنگرزی، شستشوی فرش، حتی شستشوی فرش اعلا، ریشه بافی و سایر خدماتی مانند خشکشویی مبلمان و موکت را به بهترین قالیشویی در تهران بسپارید. در مقاله قبل توضیح دادیم که اگر شما جزو آن دسته از کسانی هستید که در شهرستان یا خارج از کشور زندگی می کنید می توانید با استفاده از آموزش هایی که بهترین قالیشویی در تهران به شما می دهد اطلاعات بسیار خوبی را در مورد شستشوی فرش به دست آورید. با ما همراه باشید تا ادامه ی آموزش های بهترین قالیشویی در تهران را به اطلاع شما برسانیم.

بهترین روش برای شستشوی فرش چیست؟

راه های متفاوتی برای شستشوی فرش وجود دارد که هر یک فواید و زیان هایی دارد. خب پس شما از کجا باید بدانید که چه روشی را برای شستشوی فرش در نظر بگیرید؟ با بهترین قالیشویی در تهران همراه باشید تا شما را در شستشوی فرش راهنمایی کند.

می توانید فرشتان را به دو روش شستشوی خشک و شستشوی تَر تمیز کنید. در شستشوی خشک از هیچ رطوبتی استفاده نمی شود یا اگر هم بشود بسیار اندک است ( روش وی اِل اِم ) در روش تَر از آب ( آب داغ) استفاده می شود.

شستشوی فرش به روش خشک

در شستشو به روش خشک شاید از مقدار اندکی آب نیز استفاده شود. در شستشوی خشک سطح فرش تمیز می شود. این روش بیشتر برای فرش هایی در مکان های پر رفت و آمد پیشنهاد می شود. چرا که فرش زود تر قابل استفاده است. این روش برای فرش هایی که نیاز به شستشوی عمیق و اساسی دارند پیشنهاد نمی شود. و برای تمیز کردن فرش هر چند وقت یکبار مناسب است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پانزده =