بهترین قالیشویی در تهران آموزش های شستشوی فرش ( بخش چهارم)

قالیشویی مشتاق بهترین قالیشویی در تهران یکی از بهترین و موفق ترین مراکز قالیشویی در تهران محسوب می شود. با استفاده از خدمات حرفه ایی قالیشویی مشتاق یعنی بهترین قالیشویی درتهران می توانید با خیالی آسوده فرش های ارزشمند و خاص خود را به دستان ماهر کاشناسان بهترین قالیشویی در تهران بسپارید تا به بهترین شکل ممکن و با استفاده از ماهرانه ترین و مدرن ترین روش ها، فرش شما شستشو و تعمیر شود. برخی از خدمات منحصر به فرد بهترین قالیشویی درتهران شامل : شستشوی فرش، ریشه بافی، شیرازه دوزی، دارکشی فرش، شستشوی فرش اعلا و سایر خدمات قالیشویی می شود. در مقاله قبل به شما توضیح دادیم که اگر به بهترین قالیشویی در تهران یعنی قالیشویی مشتاق دسترسی ندارید می توانید از آموزش های بهترین قالیشویی در تهران بهره مند شوید. در ادامه با سایر آموزش های بهترین قالیشویی درتهران آشنا شوید.

شستشوی تَر

قبلا شستشوی خشک را به وسیله بهترین قالیشویی درتهران آموزش دیدید و اطلاعات خوبی در این زمینه کسب کردید در ادامه شما را با شستشوی تَر فرش آشنا خواهیم کرد.

شستشوی تَر به وسیله آب گرم انجام می شود که به آن شستشو با بخار نیز گفته می شود. در مرحله اول باید شامپوی نرم کننده فرش را روی فرش ریخت. این کار باعث می شود تا لکه ها و کثیفی ها راحت تر پاک شوند. ماشین شستشوی فرش مواد شوینده را به فرش اسپری می کند تا کثیفی ها و گرد و غبار از فرش پاک شود. مواد شوینده باعث می شوند تا شستشوی فرش به عمق فرش نفوذ کند.

شستشو با بخار ممکن است به صورت دستی یا با ماشین انجام شود. در هر دوی این روش ها فواید بسیار زیادی در شستشوی فرش وجود دارد.

فواید شستشوی تَر فرش

این مدل شستشوی فرش باعث می شود گرد و غبار از عمق فرش ربوده شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =